"Все життя людства послідовно осідало в книзі; племена, люди держави зникали, а книга залишалася. Вона росла разом з людством, в ній кристалізувалися всі вчення, які потрясали серця, в ній записана та величезна сповідь бурхливого життя людства... яка називається всесвітньою історією. Але в книзі не одне минуле; вона є документом, по якому ми вводимось у володіння теперішнього, у володіння всією сумою істин і зусиль, знайдених стражданнями, облитих іноді кривавим потом, вона - програма майбутнього. Отже, будемо шанувати книгу!" (О.Герцен)

ТИ ПРИЙШОВ ДО БІБЛІОТЕКИ! Пам`ятай, що ти можеш відкрити незвичайні таємниці планет, зірок, космосу, зможеш розгадати складні загадки природи, якщо будеш читати. Тих книг, що є в тебе вдома напевно, не хватить. де ж взяти їх стільки, різних і цікавих? Звичайно, в бібліотеці!

/Files/images/IMG_20150128_120626.jpg/Files/images/IMG_20150311_102653.jpg

Шкільна бібліотека – центр інформаційного та культурного розвитку дитини

Головним завданням шкільної бібліотеки є інформаційне забезпечення навчального процесу для досягнення належного рівня знань.

Основні завдання шкільної бібліотеки й бібліотекаря – навчити дитину любити книгу, учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом, тобто вироблення читацької компетентності.

Книга залишається німою лише для того, хто не вміє витягти з мертвої букви жодної думки, а бібліотекар втілює ці думки в життя і допомагає учням зрозуміти, що книга – головний засіб навчання і здобуття потрібної інформації, бо хто володіє інформацією – той володіє світом.
Навчити дитину любити книгу, сприймати її як життєдайне невичерпне джерело пізнання світу, виховувати любов до книги, прищеплювати навички бібліотечно-бібліографічної грамотності першочергові завдання шкільного бібліотекаря.

/Files/images/IMG_20150311_091703.jpg /Files/images/IMG_20150311_094529.jpg

Графік роботи бібліотеки

ПОНЕДІЛОК-П'ЯТНИЦЯ

з 8.00 до 12.00


У вересні 2017 року для першачків було проведено свято "Знайомство з бібліотекою" та гра-подорож "Сторінками казок Івана Франка"

/Files/images/бібліотека 3.jpg/Files/images/бібліотека 4.jpg/Files/images/бібліотека 5.jpg


"Театр на столі" за мотивами українських народних казок

/Files/images/бібліотека 6.jpg /Files/images/бібліотека 7.jpg

До Дня української писемності -усний журнал "Засновники книгодрукування"

/Files/images/бібліотека 1.jpg

/Files/images/бібліотека 12.jpg

Щороку проводяться заходи до Шевченківського дня: виразне читання віршів, екскурс у поезії Кобзаря, виставка малюнків-ілюстрацій до творів поета.

/Files/images/бібліотека 2.jpg

/Files/images/бібліотека 13.jpg/Files/images/бібліотека 14.jpgНапередодні новорічних свят та під час зимових канікул проводилися інформаційно-пізнавальні заходи "Святкування Нового року в різних країнах", "Народні традиції святкування Різдва в Україні. Колядки та щедрівки"

/Files/images/бібліотека 9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 166